PHILIPS AC3259 – oczyszczacz powietrza, jakiego jeszcze nie znasz!

Model tego oczyszczacza opiera się na naturalnych metodach oczyszczania. Urządzenie ciągle monitoruje powietrze oraz informuje o jego jakości, oraz automatycznie bez naszej ingerencji oczyszcza je. PHILIPS AC3259 sterowany jest za pomocą aplikacji mobilnej Air Matters.

Jak wiadomo smog to bardzo duże zagrożenie dla naszego zdrowia. Długotrwałe wdychanie zanieczyszczonego powietrza skraca średnią długość życia, zwiększa ryzyko chorób układu krążenia i oddechowego, a także nasila ich objawy. Jednak to nie wszystkie konsekwencje, jakie płyną z wdychania takiego powietrza. Niestety nawet przy zamkniętym oknie do domu przedostaje się zanieczyszczone powietrze. Dlatego też powinniśmy zadbać o oczyszczanie powietrza w naszym domu, tak aby nasi bliscy wdychali powietrze, jak najwyższej „jakości”.

źródło: pixabay.com

Dzięki oczyszczaczom takim jak PHILIPS AC3259 możemy mieć pewność, że powietrze w naszym domu zawsze będzie zdrowe i czyste. Zamontowanie wysokiej klasy czujnika AeraSense pozwala na wykrycie nawet najdrobniejszych cząsteczek i pyłów. Po czym urządzenie przetwarza dane, które zabrało i jak najlepiej dopasowuje ustawienia do aktualnego poziomu zanieczyszczeń. Czujnik ten także na bieżąco informuje o jakości powietrza, znajdziemy na nim 4-stopniowy wskaźnik kolorów oraz poziom niechcianych cząsteczek. Sprzęt został wyposażony w 2 tryby wyświetlania zanieczyszczeń oraz 3 tryby pracy automatycznej. Poza tymi trybami wyposażony jest on także w pięć trybów ręcznych. Możemy wybrać jedno z pięciu ustawień prędkości, zaczynając od bardzo cichego, do bardzo silnego trybu szybkości zwanego Turbo. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni tryb, aby zoptymalizować i personalizować proces oczyszczania powietrza. Oczyszczacz ma bardzo duży zasięg, działa (do 95m2), więc bez problemu sprawdzi się nawet w dużym domu.

źródło: pixabay.com

Połączenie urządzenia z aplikacją Air Master pozwala na dostarczenie kompleksowych informacji oraz narzędzi pomagających w kontrolowaniu jakości powietrza na zewnątrz, oraz wewnątrz domu. W aplikacji możemy na bieżąco sprawdzać jakość powietrza w domu. Możemy także zdalnie włączać i wyłączać urządzenie oraz zmienić parametry jego pracy. Aplikacja pozwala nam także sprawdzić poziom zanieczyszczenia powietrza oraz natężenia pyłków w naszym mieście, oraz prognozowane zanieczyszczenie na najbliższe 4 dni. Mamy także możliwość sprawdzenia, czy objawy alergii, czy gorszego samopoczucia się związane są z jakością powietrza, ponieważ aplikacja zbiera historyczne dane na temat poziomu jakości powietrza – pylenia i zanieczyszczenia. Dostarcza nam ona także porady dotyczące zdrowia, tak aby zminimalizować narażanie się na zanieczyszczenia powietrza oraz pyłki roślin.

Źródło: interia.pl

Dodaj Komentarz